Loading...

Tetovë: Plagoset me thikë një person

Sulmohet-tetovari-me-thikë-750x430.jpg

Një person është therur në thikë në Tetovë në rrugën e Shtipit.

Sipas raportit policor, G.M (37) dhe M.E (36) kanë pasur një zënkë verbale, me ç’rast, M.E. me thikë e ka goditur G.M dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

G.M ka marrë ndihmën mjekësore në Qendrën Medicinale në Tetovë, por për shkak seriozitetit të plagës, është dërguar për kurim në Klinikat e Shkupit.

SPB Tetovë ka njoftuar se po ndërmerr masa për zbardhjen e plotë të rastit.

foto ilustrim

Komentet
Top