Loading...

Teuta Arifi përuron kopshtin në f.Xhepçisht të Tetovës – VIDEO

34120457_2236297239744483_136605837190758400_n.jpg

Në vazhdën e rikonstruksionit të objekteve shkollore dhe kopshteve, e para e Tetovës ka ndaluar në f.Xhepçisht për të përuar kopshtin e ri në këtë vendbanim, investim ky i Komunës së Tetovës.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media