Loading...

‘The Sun’ shkruan për Januzajn, e do apo jo Mourinho!

Januzaj1.jpg

Futbollisti Adnan Januzaj nuk po kalon momente të mira në karrierën e tij, pasi që skuadra e Sunderlandit veç e ka humbur statusin në Premier League. Megjithatë, cili do të jetë fati i futbollisti nga Kosova që është i huazuar nga Manchester Utd te Sunderland? Januzaj do të largohet përfundimisht nga Manchester United gjatë kësaj vere.

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ia ka bërë të qartë Adnan Januzajt se nuk ka vend në skuadrën e tij për edicionin e ardhshëm. Kur dihet se ai ka kontratë edhe një vit me Unitedin, atëherë largimi i tij është i pashmangshëm nga Old Trafford, shkruan The Sun. Por, pavarësisht largimit nga United, Januzaj dëshiron të mbete në Premier League. “Adnani dëshiron të qëndrojë në Angli. Ai pret që të largohet nga Unitedi në fund të këtij edicioni, pasi Mourinho nuk e dëshiron atë”, tha një burim për ‘The Sun’.

Komentet

0 thoughts on “‘The Sun’ shkruan për Januzajn, e do apo jo Mourinho!”

 1. GV says:

  Ali Ahmetin a prap e votuat derra shqipetar o pisaaa ,kush e votoi ket parti hajnash ? o pabuksha ,leje se jan hajna po jan edhe budalla !

  O Ali ,cka do tu besh atyre te monstres ? Cka do tu besh lokaleve te djegura ne gjorce ? Cka do ti besh familjes ne radishan ?ß

 2. xxx says:

  DEFINIIVISHT E DOGJ HAZBI LIKEN PER QIMEN!!!
  SOT SPASKA LIDHJE KUSH E SAKRIFIKON JETEN PER VATAN, POR ME IFTIBAR KA NJE I PAARSIMUAR DHE HAJDUT!!!

 3. roki says:

  ministra shqiptar nga partia antishqiptare??.nuk eshte interesant se cilat emra i permbajn por cilet poste dhe siq shihet shtylla e aparatit shteteror jan shka bile edhe te asaj te mbrojtjes e humben pra ki popull i budalleve as qe meriton ndihm ose ardhmeri se vete as que e duan ket gje ndryshe nuk arsietohet zgjedhja e ketyre kriminelave dhe ali ametit qe shet biren e bythes per zero fitim.
  a ndaj per shqiptaret ska vleft se kush eshte minister dhe cfar emri ka.
  inshalla per ket popull behet edhe me keq edhe meshum masakra qe vetem keshtu shqiptari mer mesim.cfar populli i nemur e i mjere qe jemi.

 4. dardan says:

  Po kjo garniture ku e ga gajlen per “monstra”, “lokalet e Shqiptareve”, “Sopot”, “Radishan” “komandanta te vrare” e shume e shume te keqija te tjera.
  Delni sot neper piknike e restorante e te I shifni funksionaret e BDI-se se si bejn qejf me nje pretekst “se e shitem bothen edhe per se katerti here”..
  Po populli ?
  Po populli ku e din se cka asht funksioni, cka asht buxheti e interesi per ta mbrojte ate.
  Deri sa nuk e prek e keqja secilin nuk na vijn mend neve.
  Tash e tutje kush e din se sa edhe projekte tjera si “Shkupi 2014” e “montime si mostra” e shume e shume tjera do kete (sepse ashtu jane mare vesh.
  Po si jane mare vesh ?
  Po ku mbeten ish-komandantet per te u be funksionar ne kete sistem, vete puna te tregon se ku I lane.
  Por e gjithe pergjigjia e kesaj katrahure antishqipetare do jete deri sa atehere populli do zgjohet nga gjumi I analfabetizmit dhe diktatures se proletariatit !!!…

Top