Loading...

Tifozja seksi e Messit – FOTO

suzy2-620x356.jpg

Modelja braziliane seksi, Suzy Cortez, me sa duket është një tifoze e flaktë e Mesit dhe skuarës së Barcelonës.
“Miss BumBum” ka pozuar nudo dhe në trupin e saj është pikturuar fanella e Barcelonës dhe lojtarit Lionel Mesi.
Modelja ka me të vëretë një trup bombastik.

suzy1-413x600

mesi4

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media