Loading...

Tiranë: Militantët e opozitës çajnë kordonin e policisë, mësyjnë në derën e Kryeministrisë – VIDEO

Screenshot-2019-04-13-at-19.14.20-751x450.png

Protestuesit e opozitës kanë çarë kordonin e policisë dhe kanë mësyrë drejt derës së Kryeministrisë.

Dhjetra persona kanë tentuar që të shembin portën kryesore për të hyrë në brendësi të godinës.

Situata nisi të tensionohet menjëherë pas fjalës së kryedemokratit, Lulzim Basha.

Protestuesit kanë nisur të gjuajnë me kapsolla e tymuese në drejtim të policisë duke degjeneruar në përdorimin e dhunës fizike.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media