Loading...

Tjetër tërmet i fortë goditi Maqedoninë në këto momente

termet174.jpg

Një tërmet i fortë tash në ora 03.08 goditi Maqedonine. Ky ishte shumë i fuqishëm se ai i mëngjesit. Tërmeti i fortë me magnitud 5.1 shkallë dhe në thellësi prej 10 km ka goditur Shkupin me epiqendër në Malin e Zi të Shkupit i njëjti vend afërsisht ku ishte tërmeti i parë i mëngjesit. Tërmeti si i mëngjesit është ndjerë edhe në Tetovë, Kumanovë, Gostivar dhe Kosovë. Banorët e Shkupit i ka kapluar panika./Shqipmedia

untitled

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media