Loading...

Tragjedi e rëndë: Shumë të vdekur në aksidentin në rrugën Tetovë-Shkup ( FOTO )

20190213172036.jpg

Mediat sipas informacioneve jozyrtare mësojnë për 7 të vdekur dhe dhjetëra të lënduar si pasojë e aksidentit në autostradën Shkup- Tetovë, ndonëse bilansi mund të jetë edhe më i madh. Ndërkaq personat e lënduar po transportohen në Qendrën Klinike në Shkup dhe në Spitalin 8 shtatori në Shkup.

Autobusi i kompanisë “Durmo Tours” ka qenë duke udhëtuar në relacionin Shkup-Gostivar.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media