Tragjedi, tre anëtarë të një familje nga Kërçova humbin jetën

aksidente-696x464.jpg

Tre anëtarë të një familje nga Kërçova kanë humbur​ jetën​ në një aksident​ të tmerrshëm​automobilistik që ka ndodhur dje rreth orës 19:00 në dalje të Gostivarit.

Sipas policisë, dy makina të tipit Mercdedes me targa malazeze dhe “Opel Astra” me targa të Ohrit janë përplasur dhe si pasojë kanë humbur jetën,babai 61-vjeçar me inicialet GJ.S,nëna 56 vjeçare me inicialet R.S. dhe vajza me inicialet A.S. e moshës 28 vjeçare.

Komentet
Top