Trendi i radhës, xhinset e prera – FOTO

0-69.jpg

Khloe Kardashian, Kim Kardashian dhe Emma Grede (stiliste), kanë kthyer në trend xhinset e shkurtra.

Ato pretendojnë se gjatë muajit qershor të gjitha vajzat do të kenë xhinse të tilla veshur, pra të cilat mund t’i prejnë edhe vetë.

Motrat Kardashian ka kohë që veshin këso xhinse dhe sipas tyre ato ju bëjnë më tërheqëse.

Më poshtë keni disa fotografi që revista e modës Elle ka përgatitur, e që edhe ju mund të frymëzoheni nga ato.

Komentet
Top