Tri femrat më të votuara në Lëvizjen Vetëvendosje

19238589-1872694006312667-232916237-o.jpg

Nuk ka befasi në listën e femrave më të votuara në Lëvizjen Vetëvendosje. Indeksonline mëson se listës së femrave në Vetëvendosje i prinë Aida Dërguti.

Albulena Haxhiu dhe Donika Kadaj janë poashtu në mesin e femrave më të votuara tek Lëvizja Vetëvendosje.

Numri i votave për tri kandidatet është mbi 10 mijë vota.

Komentet
Top