Loading...

“Tullaci” që mbeti i vrarë në grabitjen e Rinasit ishte me flokë, dalin fotot si ishte maskuar – FOTO

56862382_10156941950062221_7937477202302468096_n.png

“Tullaci” që mbeti i vrarë në grabitjen e Rinasit kishte përdorur një maskë, pasi në të vërtetë ai ishte me flokë.

Bëhet fjalë për një maskë gome që përdoret gjerësisht nga grabitësit dhe përveç fytyrës, shkon deri në pjesën e barkut.

Gjithçka duket të ketë qenë e mirë-menduar nga autorët, madje e kuruar deri në detaje.Policia nuk ka arritur ende të identifikojë viktimën për shkak dhe të dëmtimeve në pjesën e kokës.Ngjarja ndodhi sot rreth orës 15:00, teksa pesë persona i janë afruar me një mjet ku shkruhej “hetimi tatimor”, aeroportit.

Tre kanë hyrë brenda pistës dhe kanë marrë paratë, dy të tjerë kanë qëndruar në makinë.

Dalin fotot, ky është furgoni që “komandot” përdorën për të grabitur 10 mln euro në Rinas

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media