Turpëruese: Erion Veliaj kapet duke gënjyer – FOTO

kanione-dilema-1024x512.jpg

Një postim i bërë nga kryebashkiaku Erion Veliaj në rrjetet sociale ka ngjallur reagime dhe dyshime mbi origjinën e fotos në përmbatjeje të së cilës janë disa kanione të mrekullueshme. “Mirëmëngjes Tirana” shkruan Veliaj dhe poston këtë pamje, por pa specifikuar vendin ku ndodhet.

A janë këto kanionet e Shengjergjit? Ky është dyshimi! Pasi shumë komentues shkruajnë se Veliaj e ka vjedhur foton në internet pasi kanioni në fjalë është në Kaliforni

Komentet
Top