Loading...

Twrkin? Era Istrefi e bën më së miri – VIDEO

era-2.png

Levizjët e saj mjaft të shkathëta kemi parë disa herë në videoklipet e saj, mirëpo kjo që ka ndarë sot me fansat e saj është një nga më pikantet.

Era ka shfrytëzuar një sallë provash vallëzimi dhe nje partnere vallëtare për të kërcyer një pjesë të këngës së saj “Bon Bon” e cila po bën namin në mbarë botën.

Shikojeni këtë twerk te Erës si asnjë herë më parë.

Reharsaaaaals

A video posted by Era Istrefi (@strefie) on

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media