U masakrua nga shqiptari, ja si është katandisur boksieri grek

auto_19397698_1562445933805738_1753882177_n1497768810.jpg

Vetëm një javë më parë, u zhvillua ndeshja e “Kick-box” ku përballë ishin shqiptari Florian Marku dhe boksieri grek Botakos.

Ndeshja mes lushnjarit dhe Botakos u zhvillua në Athinë dhe Botakos u përgjak nga goditjet e shumta të Markut, madje në tutat ndodhej dhe flamuri grek, që u përlye me gjak.

Pavarësisht se boksieri grek kishte mbështetës të zjarrtë, Florian Marku arriti të dilte fitmitar në këtë garë.

Dhe vetëm një javë më vonë, Botakos duket të jetë “duke marrë veten”.

Komentet
Top