Vajza që i ngjan aq shumë Era Istrefit, ja për kë bëhet fjalë (Foto)

Era-Istrefi-2.jpg

Kemi parë ta imitojnë shumë, apo të tentojnë të duken si ajo.

Por tek kjo vajzë pamë kopjen e Era Istrefit. Nuk është ndonjë fanse e fiksuar për t’i ngjarë këngëtares, por është thjeshtë ajo. Biondja në fjalë, quhet Bella dhe shpesh realizon parodi (video me përmbajtje humoristike), bashkë me mikeshat e saj. Mjafton të shihni disa nga postimet e Bella-s dhe ndërkohë do të mendoni sa shumë ngjashmëri ka me Era Istrefin.

Era duhet ta dijë këtë.

Komentet
Top