Loading...

Vallëzimi i ‘çmendur’ i Ledrit në dasmën e mikut (VIDEO)

28763639_1895326887168102_6135414190254325760_n.jpg

Ledri Vula është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar.

Ai është shumë aktiv me projekte të reja dhe koncerte, ndërsa vazhdimisht i mban të informuar fansat përmes rrjeteve sociale për më të rejat nga ai, shkruan lajmi.net.

Gjatë ditës së djeshme, ai ka qenë pjesëmarrës në një dasmë, madje ishte edhe krushk për ta marrë nusen.

Në mbrëmje ai bashkë me miqtë dhe familjarët kanë vazhduar në dasmë ku janë argëtuar deri në orët e vona.

Reperi ka publikuar së fundi një video në llogarinë e tij zyrtare në Instagram ku shihet duke bërë një vallëzim të “çmendur”.

mood hahahahahahaahah 😂😂

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media