Vardari “flet shqip”: Iseni vishet “kuqezi”

besir-iseni.jpg

Besar Iseni ka përforcuar skuadrën e Vardarit nga Shkupi. Mesfushori i talentuar i Shkupit është paraqitur dje në tubimin e parë të kampionëve të vendit.

Ai pritet të jetë një lojtar i rëndësishëm i Vardarit, jo vetëm në kampionat por edhe në eliminatorët e Ligës së kampionëve.

Iseni do të jetë futbollisti i tretë shqiptarë që do të luaj për Vardarin, pas Visar Musliut që erdhi nga Renova dhe Besir Demiri, i cili disa muaj më herët erdhi nga Shkëndija.

Komentet
Top