Loading...

Varroset tetovari i vrarë nga polici shqiptar i Manastirit

Screenshot_20180916-193131_Facebook-810x431.jpg

36-vjeçari Bekim Aliu sot është varrosur në fshatin e tij të lindjes Jellovjan të Tetovës. Ai dyshohet se u qëllua dhe u dogj nga polici 24-vjeçar E.T dy ditë më parë në fshatin Belovodoca të Prilepit.

Fqinjët dhe të afërmit e tij janë të revoltuar nga fakti se vrasësi është një polic i cili, në vend që të mbronte qytetarët, arriti që ti’a marrë jetën Bekim Aliut.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media