Vazhdojnë pozat seksi të Enit

EniKoci-780x4391492439032.jpg

Eni Koçi ka vazhduar me publikimin e fotografive ngacmuese në rrjetet sociale.

Në setin e fotografive, ku ka pozuar me rrobabanje ngjyrë rozë, vjen edhe një pozë ku ajo shfaqet shtrirë dhe shumë atraktive.

Në përshkrimin e këtyre imazheve, këngëtarja ka shkruar “Zonë e rrezikut”, ndërsa për këtë që e ka postuar sot (e hënë), ka shkruar se është e fundit.

Ndryshe, Eni këtë muaj (7 prill) e ka publikuar këngën “Your Love” që deri më tani është shikuar afro 1.5 milion herë në YouTube.

Komentet
Top