Loading...

VIDEO nga aksionit policor në Haraçinë, përveç marihuanës konfiskohet edhe kokainë e heroin

policija-1.jpg

Ministria e punëve të brendshme ka publikuar videon e aksionit policor në Haraçinë, gjatë të cilit u gjetën 120 kilogramë marihuanë, 100 gram kokainë dhe 100 gram heroinë. Sipas MPB-së, aksioni është realizuar në dy shtëpi. Personat e dyshuar ende nuk janë arrestuar. Aksioni është realizuar me urdhër të Prokurorisë publike.

Komentet
Top