Loading...

Vildane Zeneli lakuriq, me një dorë mbulon gjoksin

image_393.jpeg

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe! Modelja e njohur kosovare e cila jeton në Shtetet e Bashkuara, e ka nisur vitin pikërisht ashtu si edhe e mbylli; lakuriq! Vildane Zeneli tashmë identifikohet me pozat e saj provokuese, të cilat edhe kur nuk janë profesionale në studio, kanë po të njëjtin efekt. Megjithatë, kur Vildania pozon përpara aparatit fotografik, duket se impenjimi është maksimal, ndaj dhe fotot që u dhuron fansave, janë akoma edhe më të nxehta.

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media