Loading...

Vildane Zeneli më joshëse se kurrë – FOTO

12357758_1103746569637467_1160705339_n.jpg

Sapo përmendet emri i saj mënjeherë na vijnë në mendje pozat e saj seksi të cilat ajo nuk e ka aspak problem ti ndajë me fansat e saj në rrjetet sociale.

Modelja me origjinë nga Kosova, Vildane Zeneli gëzon forma super seki. E till shfaqet edhe në postimet e saj të fundit përpara paqyrës, seksi joshëse dhe mjaft provokuese.

@jessydeyoung #LA #2PacTshirt #LF #shoot #lfstores

A photo posted by Vildãné (@vildanezeneli) on

❤️

A photo posted by Vildãné (@vildanezeneli) on

Processing…..

A photo posted by Vildãné (@vildanezeneli) on

Kizz mah arssss biatchhh

A photo posted by Vildãné (@vildanezeneli) on

❤️

A photo posted by Vildãné (@vildanezeneli) on

A photo posted by Vildãné (@vildanezeneli) on

L o v e ?

A photo posted by Vildãné (@vildanezeneli) on

Komentet

Leave a Reply

Top