Loading...

Vildane Zeneli na sjell verën në dimër – FOTO+16

vildane-1-650x358.jpg

Modelja shqiptare Vildane Zeneli ka postuar një sërë fotografish në Instagram.

Ajo shihet shumë verore në këtë fotosesion, ne bikini dhe ambient me diell, ndërsa modelja duket mahnitëse./lajmi.netKomentet

Leave a Reply

Top