Loading...

Vjen pranvera, zhvishet menjëherë Baby G (FOTO)

auto_fbb1523977889.png

Këngëtarja Baby G, përveç lansimit të këngëve, ajo vazhdon edhe të ‘provokojë’ me postimet e njëpasnjëshme në profilin e saj në Instagram, shkruan “Kosova Sot Online”.
E me ardhjen e pranverës së bukur, edhe Baby G, nuk ka nguruar të zhvishet, dhe t’a tregojë bukurinë e saj edhe para pasqyrës, duke ja shtuar edhe mesazhin:Tentimi për të qenë dikush tjetër është një humbje e personit që ju jeni.

Rewind ⏳

A post shared by KingGorda (@babygee) on

Komentet
Top