Loading...

Vritet aktorja Gylseren nga seriali Fate të Kryqëzuar (VIDEO)

Në serialin e fundit turk si më i shikuari në Turqi dhe Ballkan tanimë, vjen edhe momenti i dhimbëshm në Fate të Kryqëzuar ku vritet aktorja Gylseren në ditën e martesës se sajë për më shumë ndiqni videon… Serialin Paramparça në Episodin e 52 minuta e 4:39 seconda,

 

 

 

Komentet

Leave a Reply

Top