Loading...

Wally, lepuri që po çmend rrjetet sociale – FOTO

041.jpg

Një lepur i vogël me qime të gjata tek veshët është bërë një nga kafshët më tërheqëse në rrjetet sociale. Lepuri 19 muajsh jeton në Massachusetts (SHBA) dhe në llogarinë e tij në “Instagram” ka mbi 24 mijë ndjekës. Wally ka në videot dhe fotot e tij mijëra pëlqime dhe komente.

0a

0b

0

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media