Loading...

Willagio Mall, qendra tregtare luksoze më e madhe në Katar – FOTO

2048-580x375.jpg

Kjo qendër e madhe tregtare është e vendosur në zonën Aspire në pjesën perëndimore të kryeqytetit Doha.

Në te ndodhen më tepër se 200 dyqane dhe butiqe, në të cilat mund të gjeni shumë brende të njohura botërore, rëshqitëse dhe kanal artificial i gjatë 150 metra nëpër të cilin lundrojnë gondolat.

Për momentin po ndërtohet edhe hotel me pesë yje si dhe shumë atraksione tjera të cilat do të kontribuojnë që kjo qendër tregtare të bëhet sa më interesante për vizitorët./Shqipmedia

6565517313_72aeda0a60_z-580x388

Villaggio_mall_doha-580x387

Villaggio-Mall-5-580x387

Canal-running-through-the-Mall-580x435

Villagio-Mall-580x435

7711350-580x339

MG_1491new-580x339

02-580x385

Komentet

Leave a Reply

Top