Xha Branko: Homoseksualë ka edhe në BDI

Branko-Kuvend-780x439-640x360.jpg

Deputeti i BDI-së, Branko Manojllovski për revistën javore Fokus ka deklaruar se homoseksualë ka edhe në BDI, VMRO-DPMNE dhe LSDM, shkruan gazeta Lajm.

Sipas tij, të gjithë politikanët kur i heqin maskat e posteve janë vetëm njerëz të thjesht.

Deputeti Branko Manojllovski ka hapur depatin për të drejtat e komunitetit LGBT javë më parë dhe po vazhdon.

Komentet
Loading...
Top