Loading...

Xhaka në Premierligë

3c0h554.bild_-650x358.jpg

Granit Xhaka mund të transferohet në Premierligë.
Chelsea dhe Arsenal kanë shprehur interesim për transferimin e mesfushorit të Borussia Monchengladbach, ka bërë të ditur e përditshmja gjermane “Bild”.
Ish anëtari i Baselit ka kontratë me Borussia Monchengladbachun deri në verën e vitit 2019. Ai mund të largohet nga kjo skuadër për rreth 30 milionë euro.
Reprezentuesi zviceran kërkohet edhe nga Inter, Napoli

Komentet

Leave a Reply

Top