Loading...

Yll Limani publikon baladën e shumëpritur ‘Harrom’

auto_51387573_524439841382310_6822395974481084416_n1548696066.jpg

Këngëtari i njohur Yll Limani ka publikuar baladën e shumëpritur “Harrom”

Ky projekt është publikuar sot dhe për një kohë te shkurtër ka marrë shume klikime dhe komente nga ndjejësitë e Yllit, shkruan zeri.info.

Më poshtë mund ta ndiqni këngën e cila është e realizuar edhe me videoklip.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media