Zbulohet fytyra e të dashurës së Ledrit

ledri.jpg

Fotografia e reperit Ledri Vula i cili shfaqej duke puthur një vajzë misterioze menjëherë u aludua se një histori dashurie po lind në shoëbizin shqiptar. Siç themi dhe ne shqiptarët: ku ka zë, nuk është pa gjë.

Sot Blitz ka dy foto të tjera që mesa duket e vërtetojnë aludimin

Dje në mbrëmje djemtë kanë qenë në Ulqin ku kanë mbajtur koncertin e radhës dhe duket se kanë dashur të kenë pranë edhe partneret.

Dj Gramo është i lidhur me të dashurën e tij të zemrës që quhet Valentina ndërkohë që kjo e fundit është shfaqur në disa foto përkrah vajzës misterioze që Ledri kishte në krahë.

Hmmm, mos ndoshta kjo histori u konfirmuam? Ne presim çdo thotë Ledri, ndërkohë që vazhdojmë dhe kërkojmë mbi të vërtetë.

Kemi vetëm diçka për të thënë: shkojnë shumë dhe janë me të vërtetë një dyshe e bukur.

Komentet
Loading...
Top