Loading...

Zbulohet pija që iu vendos në gjumë

HKR8TwfO.jpg

Nëse keni probleme me pagjumësinë atëherë pija “Snooze” është ajo që iu duhet. Nëse ka pije energjetike që pretendojnë se iu bën me “krahë”, Snooze iu premton se do t’ju çojë mbi re.

Pija është krijuar me barëra, valerian, lule pasioni, tul limoni, lule limoni, lulekuqe kaliforniane dhe karamele mente, të cilat janë të përziera me ujë dhe sheqer. Snooze premton gjumë të qetë dhe natyral, madje edhe zgjim më të freskët.

Interesantja është se personi që qëndron pas krijimit të kësaj pijeje është Hans Vriens, ish-drejtor i Red Bull. Duke thënë efektin e kundër, ai kërkon që ta rrënojë Red Bullin.

Por ka një problem…

“Snooze” nuk është një pije e lirë. Një karton 135ml kushton £2.9 megjithatë është më naturale se ilaçet.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media