Zidane ka një lajm të keq për tifozët e Real Madridit

zinedinezidane-cropped_1xh8aw2gh0y5m1ffz69eeoefkx.jpg

Zinedine Zidane nuk ka kërkuar transferimin e një sulmuesi të ri në Real Madrid.

Kylian Mbappe nuk do të transferohet në Real Madrid.

Dhe, jo vetëm ai por trajneri Zinedine Zidane ka bërë të ditur se nuk ka kërkuar nga klubi ta transferojë asnjë sulmues përkundër largimit të Alvaro Moratas për në Chelsea.

“Nuk kam kërkuar asnjë sulmues”, deklaroi Zidane pas ndeshjes me Manchester United.

“Jam i kënaqur me 28 futbollistët që kam në skuadër”, theksoi ai.

Komentet
Top