Loading...

Zvicër, vajzën e re nga Kumanova e gjen vdekja në gjumë

foto3-640x647.jpg

Sot me 15.04.2017 ka ndërruar jetë studentja nga Kumanova Blondina Zimberi (25). Vdekja tragjike vajzën e re e ka gjetur në gjumë, në banesën e saj në Zvicër, ku po qëndronte për punë sezonale.

Pjesëtarë dhe miq të familjes thonë për agjencinë e lajmeve INA se, Blondina nuk ka shfaqur më parë probleme shëndetësore.

Komentet
Top