Loading...

ZYRTARE: Barcelona konfirmon transferimin e Yerry Mina

Capture-63-650x3581.jpg

Barcelona dhe Palmeiras kanë arritur marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Yerry Mina.

Blerja e mbrojtësit 23-vjeçar Barçës i ka kushtuar 11.8 milionë euro dhe ka një klauzolë lirimi prej 100 milionë eurove.

Mina është nisur për në Barcelonë, për testet mjekësore dhe nënshkrimin e kontratës me klubin nga Camp Nou

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media