Zyrtare: Gabigol largohet nga Interi

auto_unnamed_31502444043.jpg

Futbollisti brazilian do të largohet nga zikaltërit.

Interi është duke punuar shumë që të ketë një skuadër sa më të fortë për sezonin tjetër.

Pas disa blerjeve të njëpasnjëshme, klubi tani është duke menduar për largimin e disa futbollistëve.

Jesion Murillo dhe Gary Medel tanimë i kanë dhënë lamtumirën ekipit, kurse tani është radha e Gabigol.

Për sulmuesin brazilian është e sigurt largimi në huazim për të luajtur rregullisht dhe Sportingu ka bindur si Interin ashtu edhe lojtarin që është destinacioni i duhur për të

Komentet
Top