Loading...

Zyrtare: Shaqiri me fanellë të Interit – FOTO

xherdan-shaqiri-inter.jpg

E kryer: Xherdani kalon te Interi

Sipas gazetarit italian Gianluca Di Marzio, marrëveshja ndërmjet Bayernit dhe Interit është arritur. Xherdan Shaqiri do të huazohet me të drejtë blerje nga ana e klubit italian.

Ndërkohë, në shtëpinë zikaltër të Interit mezi presin që ta transferojnë Xherdan Shaqirin.

Tifozët e klubit nga qyteti italian i modës, duke mos pasur durim më, kanë nisur që të bëjnë fotomontazhe të Shaqirit me fanellë të Interit. Një foto e tillë është shpërndarë shumë nëpër rrjetet sociale.

xherdan-shaqiri-inter

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media