Loading...

Zyrtare: Shkëndija e Tetovës transferon talentin nga Ferizaj – FOTO

auto_s11513276052.png

Talenti ferizajas, Leard Sadriu, ka nënshkruar kontratë me ekipin e parë të Shkëndijës së Tetovës.
Drejtori sportiv i klubit, Genc Hyseni është ai që ka zhvilluar bisedime me drejtuesit e klubit Tetovar për 5 ditë.
Marrëveshja është arritur dhe Sadriu do të jetë pjesë e Shkëndijës.
Leard Sadriu përndryshe ka qenë pjesë e grupmoshave të KF Ferizaj si dhe ka qenë pjesë e përfaqësueses së Kosovës u17.Klubi amë i ka uruar fat në aventurën e re.
Ferizaj është duke punuar për ta krijuar kryesinë e re dhe për të punuar që të kthehen në Superligë.

Komentet
Top